محصول خود را توسعه دهید

در پشت رضایت مشتری، وجود یک تیم از متخصصان مجرب با استفاده از آخرین فن آوری ها امری ضروری است

طراحی ترسیمه ها (گرافیک) و پیش از چاپ

تیم طراحی متخصص (خبره) سلطان چاپ به دلیل ایجاد چرخه حفاظت از محصول، کیفیت بالاتر و رضایتمندی مشتریان، کار خود را با همراهی (پهلو به پهلوی) مشتریان انجام می دهد.

از مفهوم تا محصول نهایی

ما اعتقاد داریم که همکاری (همراهی) با مشتریان در طول زنجیره های مختلف فرآیندهایی که منجر به محصول فیزیکی می شوند در راستای ایجاد و حفظ حقوق مشتری امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

طراحی چاپ جهت استفاده نهایی

قابلیت استفاده محصول نهایی به اندازه منظر (ظاهر) و احساس آن مهم است. واحد فنی لمینیت در راستای توانائی تولید انواع محصولات مشتریان با موارد استفاده و کاربردهای مختلف و متنوع ، طراحی گردیده است

خدمات ما

پیش از چاپ

واحد کارآزموده طراحی با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی و مدرن و با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود در تولید کلیشه و سیلندر بمنظور چاپ فلکسو و روتوگراور با بالاترین کیفیت، مشتریان را جهت تولید محصولاتشان یاری می رساند.

چاپ

بهره وری از آخرین تکنولوژی ها، سلطان چاپ را در زمره پیشگامان این صنعت در ایران مطرح کرده است و گروه چاپ با اتکا به دسترسی به این تکنولوژی های مدرن، توانمندانه به ایجاد محصول مورد نظر مشتری عینیت می بخشد.

لمینت

سرویس لمینیت در چرخه تولید سلطان چاپ محصولات چاپ شده را جهت استفاده در کاربردهای مختلف مانند مواد غذایی بمنظور نگهداری بلند مدت این مواد آماده می نماید. این سرویس دارای قابلیت لمینیت با حلال و بدون حلال و کلدسیل میباشد.

پاکت سازی

تولید انواع پاکت و پاوچ یکی از سرویس های مطرح در صنعت بسته بندی است که سلطان چاپ را به مرحله ای فراتر از عملیات چاپ و لمینیت در محصول رسانده و نیازهای مشتریان را در این زمینه و با یک تماس زیر یک پوشش برآورده مینماید.

با ما آشنا شوید

سلطان چاپ در سال 1338 تاسیس گردیده است و با نیم قرن تجربه در صنعت چاپ یکی از پیشگامان چاپ صنعتی در ایران می باشد که بطور مستمر در حال توسعه و تحول می باشد.

سلطان چاپ با عرضه و راه اندازی فن آوریهای مدرن دنیای چاپ همچون چاپ فلکسو رول، روتوگراور، استفاده از سیستم های جدید و پیشرفته تری مانند ساخت کلیشه های دیجیتال و حکاکی شده توسط لیزر مقام خود را بعنوان یکی از پیشگامان صنعت چاپ و بسته بندی حفظ کرده است و با بدست آوردن جایزه دهمین، دوازدهمین و سیزدهمین دوره مسابقات چاپ ایران تلاش خود را برای تولید محصولی با کیفیت عالی به اثبات رسانده است.

                                                                                                          ببشتر بخوانید +

  سلطان چاپ خود را موظف به همکاری با مشتری از بدو تولد ایده تا چرخه طراحی و تولید محصول ایده آل و تحویل آن می داند و بطور انعطاف پذیری سعی دارد تا رضایت   انواع گروه های مشتریان را با پوشش دادن همه جانبه سرویس های ضروری کسب نماید. هدف ما درک همه جانبه از گوناگونی و تنوع نیاز مشتریان در زمینه صنعت چاپ و بسته بندی می باشد و تلاش بر این است که امکان دستیابی به تقاضای هر یک از مشتریان خود را به نحوی خاص و مطلوب فراهم نموده و هرچه آسان تر تسریع  بخشیم.
 
واحد طراحی شرکت سلطان چاپ به منظور کمک به مشتریان خود از طریق توسعه ایده ها و ایجاد محصولات جدید و خلاقانه خود با فراهم کردن محیطی که موجب همکاری، خلق ایده ها و نمونه سازی می شود راه اندازی شده است.
سلطان چاپ به امکاناتی مجهز است که کلیشه و سیلندر را جهت فرایندهای چاپ فلکسو و روتو گراور تولید می نماید. این امکانات، طرح دیجیتالی مشتریان (نرم افزار) را به سخت افزار تبدیل می کند و از این طریق قادر می باشد تا فرایندهای مورد نیاز (لازم) چاپ فلکسو و روتو گراور را تحقق (عینیت) بخشد.
   ارائه یک راه حل یعنی ارائه یک قرارگاه واقعی جهت تامین هر آنچه مشتریان لازم دارند چیزی است که سلطان چاپ را از رقیبان خود متمایز می کند. استفاده از دانش ترسیمه و چاپ و همچنین تجربیات پیش از چاپ سلطان چاپ یعنی انتخاب کیفیت بی نظیر و بی رقیب.
سلطان چاپ با استفاده از آخرین تکنولوژی Bobst قادر به ارائه خدمات بسته بندی و لمینیت با پایه حلال، بدون حلال و کلد سیل (cold seal) به مشتریان است.

 

 آیا آماده کار با ما هستید؟

یک عضو خوب بودن در گروه ، یکی از اصول مهم فلسفه کسب و کار سلطان چاپ است.

آخرین پروژه های انجام شده

همراهان ما